Kadın Cilt Bakımı

Doğal Yollarla Göğüs Büyütme

Doğal Yollarla Göğüs Büyütme

Toplumda ve sosyal gruplarda güzel, büyük göğüslere sahip olmak dışarıdaki kişilere göre kadınlığın ve dişiliğin simgesi olarak görülür. Dünyada en yayın olarak bilinen ikinci estetik müdahale göğüs büyütmedir. Her yıl milyonlarca kadın güzel göğüslere sahip olabilmek için bıçak altına sıkıntı yapmadan yatmaktadırlar.
Fakat istenilen ise doğal yollar ile güzel göğüslere sahip olmaktır. Hiçbir operasyon geçirmeden, risk almadan büyük ve güzel göğüslere sahip olmanız mümkün.

Doğal göğüs büyütme de kullanılan haplar oldukça etkilidir. Üstelik ilaçların yan etkisi de bulunmamaktadır. Bir bayan doğal beslenmesine dikkat edip göğüslerinin kısa sürelerde büyümesini sağlayabilmektedir.
Bazı doktorlar doğum kontrol haplarıyla antidepresanları göğüs büyütme ilacı gibi hastalar verir. Bu yanlış bir durumdur. Bu ilaçlar hormon değişikliklerine yol açar ve böylelikle göğüsleri büyültür. Fakat bu göğüs büyüme yolu sağlıklı değildir ve bir süre sonra da göğüslerinizde ciddi sarkmalar görülür.

Maydanoz

İlk çağlarda Roma ve Mısır yazıtlarından gelen günümüze kadar da en etkili göğüs büyütme bitkisi olarak kullanılır. Birçok resimlerde büyük göğüslü bayanlar ellerinde maydanoz destesi tutmuş bir şekilde resim çizilmiştir. Bazı kültürlerdeyse çocuğu olmayan kadınlar hamile kalmak için kullanmışlardır.
Dikkat edilmesi gereken ise maydanozun bitki halinde alınmasıdır. Yemeklere katılan maydanoz hiçbir etki etmeyecektir. Günde birkaç dal maydanozu yerseniz göğüslerinizin büyümesine şahit olabilirsiniz.

Kara Üzüm

Kara üzüm çekirdeği de oldukça etkili bir göğüs büyütmedir. Bazı marketlerde çekirdekler satılsa bile bunlara itibar etmemelisiniz. Taze kara üzüm çekirdeğiyle beraber alındığında çok faydalıdır.

Yer Elması

Çoğu kişi sevmese de yer elmasının da çok ciddi şekillerde etkisi olduğunu dile getirenler var.

Hurma

Arap kadınlarının göğüs büyütme ilacı olarak bilinir. Avrupalı oryantalistler tarafından da çok gündeme gelen göğüs büyüme meyvelerinden biridir. İçerisinde çok zengin demir minerali bulunduğundan vücut direncini de son derece arttırmaktadır. Fakat cinsel performansı etkileyici özelliği de bulunur.

Rezene

Bitki çayı olarak bilinen evli kadınlarda da süt artırıcı özellik göstermektedir. Genç kızlarda ise göğüslerin büyümesine katkı da bulunur. Her iki göğsü de birbirine çok yakın veya birine çok uzak kişilerde göğüs kafesini orantılı yapmaya yardımcı olur.

Kara Lahana

Son zamanlarda göğüs kanserini engellediği söylenen kara lahana da önemli bir bitkimizdir. Özellikle de göğüs uçlarında göğsün tamamıyla büyümesini sağlamaktadır. Unutmamanız gerekense göğüs uçları estetikte çok önemlidir.

Doğal Göğüs Masajları

  • Kendi başınıza yapabileceğiniz masajlar göğüs büyütmeler de çok olumlu sonuçlar vermektedir.
  • Masajları sabah kalkmadan önce yatağınız da ya da gece uyumadan önce yapmanız gerekir.
  • Sabah vaktinde kan akışı fazla olduğundan ve beden dinç olduğu için daha etkilir. GEce masajlarını ise doğal kremler ile yapacağınız için uygun bir zamandır.

Göğüs Masajında Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Göğüs masajında ise parmak uçları asla kullanılmamaktadır. Avuç içleriyle masaj yapılmaktadır.
  • Masaj hareketini ise yukarıdan aşağıya veya sıkıp gevşetme şeklinde yapmamalısınız. Oval hareketleri ile yumuşak dokunuşlar yapın.
  • Masajı çok sert yapmayın ve genel olarak hissedilecek rahatsız etmeyen bir doz ayarlamalısınız.
  • Göğüs masajı ise 10 ila 15 dakikayı geçmemeli.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ