Kadın Cilt Bakımı

Kahve İle Selülit Tedavisi, Selülitler İçin Ek Çözüm

Kahve İle Selülit Tedavisi, Selülitler İçin Ek Çözüm

Kahve İle Selülit Tedavisi

Selülit, pek çok kadının korkulu rüyasıdır diyebiliriz. Kilolu ya da kilosuz olması hiç fark etmez, doğrudan vücut ile ilgili bir detay, kadınların canını sıkabilir haklı olarak. Tabi bazı konularda, selülitler görmezden gelinebiliyor. Lakin, bazen gerçekten de can sıkıcı olabiliyor. İşte öyle durumlarda sizin için doğal bir yöntem sunacağız. Kahve ile selülit tedavisi olarak pek çok seçenek çıkaracağız karşınıza. Detaylı ve bir o kadar da keyifli bir çalışma olacak bu çalışma. Selülit çözümleri için kullanacağımız kahvede, bizim için en önemli malzeme kafein olacak. Zaten pek çok bakım kreminin içinde kafeini rahatlıkla görebilirsiniz. Tabi bunun da derecesine ve değerine dikkat etmelisiniz. Çünkü kafeinin oranı gerçekten de zararlı olabilir çok yoğun olur ise. Bizim için evde tedavi oluşturmak için iki şey gerekli. Bunlar;

  • İki yemek kaşığı filtre kahve
  •  bir yemek kaşığı krem (herhangi bir krem olabilir tıbbi olmamak şartıyla)

Peki ama uygulaması nasıl olacak? Hemen başlayalım. Öncelikle mutfak robotuna ihtiyacınız var. Burada kahveyi ve kremi birbirine iyice karıştırmanız gerekiyor. Yani ikisini birbirine yedirin. Özdeşleşecek ve ortaya yeni bir malzeme çıkaracaktır. Bir çeşit kimyasal değişime girecektir bu iki ürün. Kahve ile selülit tedavisi konusunda önemli bir çalışma yapıyoruz bu sayede. Bu tedavi öncesi ılık bir duş size iyi gelecektir. Bu sayede vücudunuzdaki kan dolaşımı da artacak ve aynı zamanda gözenekleriniz de yeterince açılmış olacak. Sonrasında kremi söz konusu selülitlerin olduğu bölgeye yedirerek sürmeniz gerekiyor. İşte burada durumlar çok daha sistemli ilerlemiş oluyor. Ardından streç film ile sıkıca sarmanız gerekli. Bu sayede tedavinin büyük bir aşamasını tamamlamış oluyorsunuz. Ortalama 15 dakika bekleyin bu şekilde ve sonrasında dış alın. Yine ılık bir suyla duş alabilirsiniz. Haftada ortalama 2 kez uygulayın bu işlemi ve sonrasında selülitlerinizden gerçekten kurtulduğunuzu göreceksiniz.

Sağlıklı Bir Çözüm 

Sağlık söz konusu olduğu zaman, gerçekten bazı şeylerin düzenli ve sistemli ilerlemesi gerekiyor. Selülit konusu da bu şekilde çıkıyor karşımıza. Doğru ve planlı bir çalışma yapılarak hızlı bir şekilde selülitlerinizden kurtulabilirsiniz. Bu sayede hem daha sistemli, hem de daha rahat bir çalışma detayına ulaşmış olursunuz. Sizin için oldukça net, rahat ve keyifli bir kullanım sunacak olun sitemizde, kadın cilt bakımı konusunda da gerçekten faydalı ve denenmesini kesinlikle önerdiğimiz özel teknikler yer alıyor. Bu konuda aklınıza takılan birbirinden farklı hizmetleri, seçimleri ve fırsatları rahatlıkla ön plana çıkarabilirsiniz. Zaman kaybetmeyin ve bütün güncel dokunuşları online olarak incelemeye, ön plana çıkarmaya başlayın. Sizin için üretilen bütün bilgiler için, tek yapmanız gereken birkaç tıklama işlemi olacaktır. Söz konusu selülit olunca, haliyle ilgi çekiyor kadınlar için. Çünkü can sıkıcı olabiliyor dediğimiz gibi. Bu yöntemleri kullanarak, kısa süre içerisinde selülitlerinizden kurtulabilirsiniz değerli arkadaşlar.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ